Україна

Правова інформація

Правова інформація

Про компанiю Mitsubishi Electric

Юридичне повідомлення

Вся інформація, матеріали, відомості та електронні файли будь-якого роду безвідносно (всі разом – «МАТЕРІАЛИ»), що містяться і розміщені на цьому Сайті, надані Mitsubishi Electric Corporation, її філіями, дочірніми компаніями, у тому числі Представництвом ЗАТ «Міцубісі Електрик Юроп Б. В. »/ Нідерланди / (далі – Mitsubishi Electric Corporation), виключно для інформування та обслуговування своїх клієнтів і постачальників з тим, щоб допомогти їх діловим зв’язкам з Mitsubishi Electric Corporation. МАТЕРІАЛИ відповідають поняттям і умовам, описаним в ПРАВОВИЙ ІНФОРМАЦІЇ. Mitsubishi Electric Corporation залишає за собою право оновлювати Правова інформація в будь-який час без повідомлення, а також вносити удосконалення та / або зміни в продукцію та / або послуги, описані на Сайті у будь-який час без попереднього повідомлення. Переглядаючи, використовуючи або завантажуючи будь-який з МАТЕРІАЛІВ, містяться на Сайті, ВИ (особа, що діє безпосередньо від свого імені або від імені юридичної особи) даєте згоду бути зв’язаним умовами ПРАВОВИЙ ІНФОРМАЦІЇ. Якщо ВИ не згодні бути пов’язаними цими умовами, не завантажуйте або не друкуйте будь-які з МАТЕРІАЛІВ, негайно припиніть використання Сайту і МАТЕРІАЛІВ.

Повноваження

ВИ підтверджуєте та погоджуєтеся з тим, що ВИ володієте законним правом погодитися з умовами ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ. ВИ погоджуєтеся бути відповідальним за будь неправомірне використання МАТЕРІАЛІВ, що здійснюється ВАМИ безпосередньо або побічно.

Авторські права і права на торговельну марку

ВИ визнаєте і погоджуєтеся з тим, що МАТЕРІАЛИ, доступні на Сайті захищені авторськими правами, торговою маркою, ім’ям домена, знаками обслуговування, патентами, комерційною таємницею або іншими правами інтелектуальної власності та законами. Крім випадків однозначно дозволених Mitsubishi Electric Corporation ВИ погоджуєтеся не продавати, не ліцензувати, не здавати в оренду, не змінювати, не поширювати, не копіювати, не відтворювати, не передавати, публічно не демонструвати, публічно не використовувати, не видавати, чи не адаптувати, що не редагувати або не створювати похідні з МАТЕРІАЛІВ. Всі привілеї авторських прав захищені. Mitsubishi і Mitsubishi Electric є зареєстрованими торговими марками і будь-яке їх використання заборонено. Користування Сайтом не дає вам прав на використання цих торгових марок.

Дозволені способи користування і обмеження

Використання МАТЕРІАЛІВ для будь-яких цілей, включаючи розміщення на інших сайтах, перевидання або передача, не обумовлених у ПРАВОВИЙ ІНФОРМАЦІЇ, заборонено. Немає ніякого подразумеваемого згоди на будь-яке розміщення на інших сайтах, перевидання або передачу МАТЕРІАЛІВ. Жодна частина МАТЕРІАЛІВ з цього Сайту не може бути розміщена на будь-якому іншому Інтернет-, gopher- або FTP-сайті, системі BBS або іншої електронної архівній базі даних або перевидана або зроблена доступною за плату, за винятком випадків, обумовлених у письмовій угоді з Mitsubishi Electric Corporation.

Право використовувати МАТЕРІАЛИ дає ліцензія, не передавати прав власності, яка підпорядковується обмеженням, заявленим у ПРАВОВИЙ ІНФОРМАЦІЇ. ВИ можете завантажити одну копію МАТЕРІАЛІВ на один комп’ютер з метою допомоги ВАМ в закупівлі та / або використанні будь-якого з виробів, що згадуються на цьому Сайті, за умови, що ви не порушуєте авторських прав та інших складових власність повідомлень. Також Ви можете зробити одну роздруківку цих МАТЕРІАЛІВ. Крім випадків, обумовлених у ПРАВОВИЙ ІНФОРМАЦІЇ, або якщо ВИ отримали однозначний письмовий дозвіл від Mitsubishi Electric Corporation, ВИ не повинні:

 1. змінювати МАТЕРІАЛИ або використовувати їх для будь-якої комерційної мети;
 2. призначати, передавати або видавати субліцензію на будь-які права, надані ВАМ дійсною ПРАВОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ;
 3. пропонувати МАТЕРІАЛИ для продажу або оренди;
 4. структурно розділяти, виділяти, розшифровувати, перепрограмувати, або розбирати будь Програмне забезпечення, яке включено в МАТЕРІАЛИ;
 5. видаляти будь-які повідомлення про права власності (копірайт), торгові марки або інші складові повідомлення про права власності на МАТЕРІАЛИ і в них самих;
 6. вживати будь-які дії, які порушують права інтелектуальної власності Mitsubishi Electric Corporation або її дочірніх компаній;
 7. копіювати, демонструвати, передавати, ліцензувати, відтворювати, видавати, завантажувати, розміщувати, пересилати, поширювати або продавати, повністю або частково, МАТЕРІАЛИ або використовувати МАТЕРІАЛИ для створення похідних матеріалів.

Крім випадків, обумовлених у Правилах користування, немає ніяких інших спеціальних або припущених прав, наданих ВАМ.

Посилання

Mitsubishi Electric Corporation, її підрозділи та дочірні компанії можуть надавати посилання на інші сайти або ресурси, але не здійснювати при цьому ніякого контролю над цими сайтами і ресурсами. ВИ підтверджуєте та погоджуєтеся з тим, що Mitsubishi Electric Corporation, її підрозділи та дочірні компанії не відповідальні за доступність таких зовнішніх сайтів або ресурсів. Mitsubishi Electric Corporation не підтверджує і не несе відповідальність або зобов’язання ні за який зміст, рекламу, продукцію, або інші матеріали, доступні на таких сайтах або ресурсах і не буде нести відповідальність, пряму чи опосередковану, ні за будь-які збитки або втрату, викликану або імовірно виникла у зв’язку з використанням або довірою змістом, товарів або послуг, доступним на якомусь сайті або ресурсі.

Будь ласка, прийміть до відома, що сайт Mitsubishi Electric Corporation може бути пов’язаний з іншими сайтами, які не контролюються і не підтримуються Mitsubishi Electric Corporation. Mitsubishi Electric Corporation не несе відповідальність за зміст таких сайтів.

Треті особи, зацікавлені в розміщенні посилань на сайт Mitsubishi Electric Corporation, повинні слідувати наступним правилам, а також надати інформацію про сайт, де планується розміщення посилання на сайт Mitsubishi Electric Corporation, заповнивши реєстраційну форму (http://global.mitsubishielectric.com/contact /link.html) або відправивши повідомлення по електронній пошті info@mitsubishielectric.ru. Однак якщо третя сторона дотримуватиметься нижчевикладених правил розміщення посилання, спеціальний дозвіл від Mitsubishi Electric Corporation не буде потрібно.

 1. Не можна розміщувати посилання на сайт Mitsubishi Electric Corporation на сайтах, які:
  • порушують громадський порядок і моральні підвалини суспільства, містять матеріали або коментарі непристойного або світського характеру;
  • дискредитують, паплюжать або залякують Mitsubishi Electric Corporation або будь-якіх третіх осіб і включають в себе зміст, що підриває довіру до Mitsubishi Electric Corporation з боку третіх осіб;
  • порушують авторські права третіх осіб або будь-яке інше право власності і включають в себе зміст, який веде до збитків і зобов’язань;
  • включають в себе незаконне утримання.
 2. У результаті проходження посилання на сайт Mitsubishi Electric Corporation сторінка сайту повинна з’являтися в окремому вікні браузера, і не може з’являтися в межах структури сайту – у фреймах або т.п.
 3. Чітко заявіть той факт, що посилання відноситься до сайту Mitsubishi Electric Corporation. Для текстового посилання використовуйте один з варіантів: «Сайт Mitsubishi Electric Corporation», «Mitsubishi Electric Website», «Mitsubishi Electric» або «Mitsubishi Electric Corporation».
 4. Дозвіл розмістити посилання на сайт Mitsubishi Electric Corporation не пов’язане зі змістом сайту. Таким чином, Mitsubishi Electric Corporation не відповідає ні за які проблеми, що виникли в результаті проходження посиланням.
 5. Адреса та зміст сайту Mitsubishi Electric Corporation можуть змінюватися або припинити свою дію без повідомлення.
 6. Якщо від Mitsubishi Electric Corporation надійде вимога припинити розміщення посилання на її сайт, посилання повинне бути прибрана негайно.

Для використання корпоративного логотипу Mitsubishi Electric Corporation як кнопки для виходу на сайт (розмір – 119 на 35 пікселів), користувачі повинні дотримуватись наступних правил:

 1. Створити посилання, що веде на сервер Mitsubishi Electric Corporation: (http://global.mitsubishielectric.com/image/linklogo.gif), а не завантажувати іконку.
 2. Створити запис в HTML: <A HREF=”http://global.mitsubishielectric.com/” target=”_blank”> <img src = “http://global.mitsubishielectric.com/image/linklogo.gif” border = 0 ALT = “Mitsubishi Electric top page “> </A>
 3. Зрозумійте, що іконка захищена авторським правом, що належить Mitsubishi Electric Corporation.
 4. Оформлення іконки або текст ніколи не повинні змінюватися. Іконка може бути використана тільки як посилання на головну сторінку сайту Mitsubishi Electric Corporation (global.MitsubishiElectric.com) і ніколи не буде використовуватися для жодних інших цілей.

Права власності і зміна матеріалів

ВИ підтверджуєте, що авторські права, права власності і всі права інтелектуальної власності на МАТЕРІАЛИ і будь копії МАТЕРІАЛІВ належать Mitsubishi Electric Corporation або її філіям та дочірнім компаніям, якщо інше не обумовлено. МАТЕРІАЛИ можуть бути змінені, поліпшені або оновлені періодично в будь-який час без повідомлення. Щоб отримувати саму останню інформацію про продукцію, даних, технічну інформацію або деталі про будь-якому з МАТЕРІАЛІВ на сайті, ВИ можете зв’язатися з нами за адресою електронної пошти: info@mitsubishielectric.ru.

Інформація про продукцію

Продукти доступні для продажу тільки в разі їх наявності у продавця. Будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою електронної пошти info@mitsubishielectric.ru, якщо ви збираєтеся використовувати продукти, представлені в МАТЕРІАЛАХ, в рамках спеціальних програм, таких як апарати або системи транспорту, транспортних засобах, медицині, аерокосмічної та атомній галузях і системах підводного використання .

Наявність товару в інших країнах

Mitsubishi Electric Corporation на своєму сайті розміщує інформацію, яка може містити посилання на продукцію Mitsubishi Electric Corporation, а також на програми та послуги, які можуть бути не доступні у вашій країні. Такі посилання не мають на увазі, що Mitsubishi Electric Corporation має намір продавати таку продукцію або послуги у вашій країні. Проконсультуйтеся з місцевим представництвом чи дистриб’юторами Mitsubishi Electric Corporation щодо інформації про продукцію, програми і послуги, які можуть бути доступні у вашому країні.

Правові застереження і виключення

A. Зауваження про Гарантії. MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION, ЇЇ філій і дочірніх компаній НЕ РОБЛЯТЬ ЖОДНИХ ЗАЯВ ЩОДО ПРИДАТНОСТІ ВИРОБІВ ТА ПОСЛУГ, описані в матеріалах, ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЦІЛЕЙ. МАТЕРІАЛИ НАДАЮТЬСЯ «ЯК Є», З УСІМА ПОМИЛКАМИ, БЕЗ БУДЬ запевнення чи гарантії, явній або неявній, БУДЬ-ЯКИХ ВИДІВ. Оскільки деякі країни / законодавства забороняють виключення неявної гарантії, вищезгадані виключення можуть не ставитися до ВАМ.

B. Обмеження Відповідальності. МАТЕРІАЛИ на сайті можуть містити технічні похибки або друкарські помилки. Mitsubishi Electric Corporation не гарантує точність або закінченість матеріалів або достовірність будь-якої ради, думки, затвердження або іншої інформації, представленої або розміщеної на сайті. ВИ підтверджуєте, що дії відповідно з яким-небудь радою, думкою, затвердженням або іншою інформацією, розміщеною на сайті, – це ваш власний ризик. Mitsubishi Electric Corporation, її філії і дочірні компанії не приймають на себе відповідальність за будь-яке пошкодження або втрата, що є результатом вашого використання МАТЕРІАЛІВ або будь-якого порушення прав будь-якої третьої сторони, порушення професійної таємниці, які виникають в результаті вашого використання МАТЕРІАЛІВ. MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION АБО ЇЇ філій і дочірніх компаній НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД фізичними або юридичними особами ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ АБО НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВИМИ, каральні, СПЕЦІАЛЬНИЙ АБО НАСТУПНИЙ ЗБИТКИ (ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ, БУДЬ ПОШКОДЖЕННЯ, що є результатом втрати експлуатаційних якостей , перерв у виробництві, ВТРАТИ ІНФОРМАЦІЇ, ВТРАТИ АБО ПОХИБКИ ДАНИХ, ВТРАТИ ПРИБУТКУ, ВТРАТИ ЗАОЩАДЖЕНЬ, вартість придбання замінених ТОВАРІВ, ПОСЛУГ АБО ТЕХНОЛОГІЙ, та з яких мотивів, що виходять за рамки здорового глузду), стався в результаті використання АБО У ЗВ’ЯЗКУ З НЕЗДАТНІСТЮ ВИКОРИСТОВУВАТИ МАТЕРІАЛИ, В НАСЛІДОК дій, що порушують КОНТРАКТ, НЕОБЕРЕЖНОСТІ АБО ІНШОГО ДІЇ, порушує законні права, НАВІТЬ ЯКЩО MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION АБО ОДИН ІЗ ЇЇ філій і дочірніх компаній ЯВНО Повідомляти ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ. Деякі країни / законодавства не дозволяють виключення або обмеження для деяких ушкоджень – прямих, непередбачених, спеціальних або наступних ушкоджень, – так що вищезазначені обмеження можуть не ставитися до ВАМ.

Інформація від третіх осіб

МАТЕРІАЛИ можуть містити інформацію, надану третіми особами та / або посиланнями на сайти, підтримувані третіми особами. Якщо ВИ використовуєте сайти третіх осіб, то Ви не перебуваєте на сайті Mitsubishi Electric Corporation, і приймаєте на себе всі пов’язані з цим ризики. Mitsubishi Electric Corporation не використовує і не контролює інформацію, розміщену на сайтах третіх осіб, і не дає гарантій або запевнень щодо її. Посилання не повинні розглядатися як спонсорство або підтримка Mitsubishi Electric Corporation сайтів, на яких розміщено посилання на сайт Mitsubishi Electric Corporation, або що Mitsubishi Electric Corporation пов’язана або юридично вповноваженою використовувати торговельну марку, торгове ім’я, емблему або символ авторського права, розміщені на сайтах третіх осіб . Всі бренди і назви продуктів, згадані або включені в МАТЕРІАЛИ, є торговими марками або знаками обслуговування, що належать їх відповідним власникам.

Інформація, надана Вами

Mitsubishi Electric Corporation не очікує від ВАС, а ВИ не повинні відправляти на сайт Mitsubishi Electric Corporation ніяку конфіденційну або є приватною власністю інформацію. ВИ погоджуєтеся з тим, що будь-яка інформація або матеріали, яку ВИ безпосередньо або побічно надали на сайт Mitsubishi Electric Corporation, не вважатимуться конфіденційними чи приватною власністю. Надаючи інформацію та / або матеріали на сайт Mitsubishi Electric Corporation, ВИ даєте Mitsubishi Electric Corporation необмежену, безповоротну, всесвітньо доступну ліцензію без ліцензійного платежу на використання, відтворення, передачу і розповсюдження цієї інформацію і матеріалів. ВИ також погоджуєтеся, що Mitsubishi Electric Corporation може використовувати будь-які ідеї, концепції або знання, які ВИ або дії від вашого імені особа надаєте Mitsubishi Electric Corporation. ВИ далі гарантуєте і заявляєте, що будь-яка інформація або матеріали, надані ВАМИ Mitsubishi Electric Corporation, не включають ніяку інформацію або матеріали, які є дискредитуючими, загрозливими, непристойними, незаконними, або складають власність третіх осіб. ВИ підтверджуєте, що за Зміст наданих Вами матеріалів відповідальні Ви, а не Mitsubishi Electric Corporation. ВИ несете повну відповідальність за зміст, який включає законність, надійність, доречність, новизну й авторське право.

Законодавство і місце розташування

Сайт є власністю і управляється Представництвом ЗАТ «Міцубісі Електрик Юроп Б. В.» / Нідерланди / з його офісу у м Москва, Росія. Цей Сайт підпорядковується і розглядається відповідно до законів Росії про авторське право, торгову марку і патентах. Цей Сайт не підкорятиметься Угоди Організації Об’єднаних Націй про Контрактах на Міжнародну продажу товарів, застосування яких виключено. Крім того, Ви погоджуєтесь, що, будь-який судовий позов, реєстрований в результаті використання або неможливості використання МАТЕРІАЛИ, що містяться на цьому сайті, повинен розглядатися в Арбітражному суді м Москва, Росія. Використовуючи цей Сайт, ВИ безповоротно погоджуєтеся на законодавство цього суду для всіх суперечок, що виникають або що стосуються використання МАТЕРІАЛІВ.

Зміни

Mitsubishi Electric Corporation залишає за собою право змінювати або переглядати Правова інформація. Ласка, періодично перевіряйте Правова інформація на предмет змін і модифікацій. Mitsubishi Electric Corporation може припинити дію, змінити, призупинити або скасувати будь-який аспект сайту, наявність сайту або елементів сайту в будь-який час. Mitsubishi Electric Corporation також може накласти обмеження на елементи і послуги і може обмежувати ваш доступ до Сайту без повідомлення або відповідальності.

Закони експортного контролю

Mitsubishi Electric Corporation не схвалюô про те, що матеріали на цьому сайті призначені або доступні для використання в місці, де ви знаходитесь. Доступ до МАТЕРИАЛАМ з територій, де їх зміст незаконно, заборонений. ВИ погоджуєтеся, що, звертаючись до цього сайту, ви робите це за своєю власною ініціативою, і відповідальні за згоду з законами, застосовуються у Вашій місцевості.

Неможливість агентських послуг або партнерства

ВИ погоджуєтеся і підтверджуєте, що ніякі відносини у вигляді спільного підприємства, партнерства, найму або агентських послуг не можливі між ВАМИ і Mitsubishi Electric Corporation і будь-яким з її філій і дочірніх компаній в результаті використання ВАМИ МАТЕРІАЛІВ, що містяться на цьому сайті, а також відвідування його . ВИ підтверджуєте, що ВИ не маєте ніяких повноважень або влади зобов’язувати в чому-небудь Mitsubishi Electric Corporation або її філії і дочірні компанії, і ВИ не будете заявляти або представляти себе як особа, що володіє такими повноваженнями, або заявляти, що ВИ є представником, агентом або службовцем Mitsubishi Electric Corporation або будь-якого з її філій і дочірніх компаній. Mitsubishi Electric Corporation або її філії і дочірні компанії не будуть нести відповідальність за будь-яку заяву, акт або помилку, зроблену ВАМИ.

Припинення

Mitsubishi Electric Corporation може припинити ваше право використовувати МАТЕРІАЛИ в будь-який час з будь-якої причини і не несучи за це будь-яку відповідальність перед ВАМИ. Ваше право використовувати МАТЕРІАЛИ також негайно припиниться, якщо ВИ порушите будь-яка умова ПРАВОВИЙ ІНФОРМАЦІЇ. У разі подібного припинення ВИ повинні негайно припинити використовувати будь-який з МАТЕРІАЛІВ і знищити всі версії та копії МАТЕРІАЛІВ.

Угода про цілісність правил

У випадку, якщо будь-яка частина або стаття ПРАВОВИЙ ІНФОРМАЦІЇ визнається недійсною по кожній із причин, це не робить інші частини або статті ПРАВОВИЙ ІНФОРМАЦІЇ недійсними.

Угода про повноту

Справжня ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ складають повне й закінчене угода між ВАМИ і Mitsubishi Electric Corporation щодо цього Сайту і замінюють всі попередні або сучасні контакти та пропозиції в будь-якому середовищі між ВАМИ і Mitsubishi Electric Corporation.

Інше

Будь-які права, явно не обумовлені в ПРАВОВИЙ ІНФОРМАЦІЇ, збережені за Mitsubishi Electric Corporation та її дочірніми компаніями.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0