Новини і публікації

Опубліковано нову книгу російською мовою з проектування та сервісного обслуговування кондиціонерів побутової серії «М-серія: Технічні дані 2022» (холодоагент R32 та R410A).

Компанія Mitsubishi Electric Corporation представляє покращений фільтр з іонами срібла серії V Blocking.

Пропонуємо вашій увазі новий каталог систем кондиціонування повітря, вентиляції та опалення Mitsubishi Electric.

Огляд новинок модельного ряду Mitsubishi Electric 2021. Ймовірні майбутні тенденції і перспективи.

Опубліковано нову книгу російською мовою з проектування і сервісного обслуговування кондиціонерів побутової серії «М-серія: Технічні дані 2021» (холодоагент R32 і R410A).

Опубліковано нов книгу російською мовою з проектування мультизональних VRF-систем «CITY MULTI: Технічні дані 2021» (серія G7 Next Stage, холодоагент R410A).

Розміщено нову брошуру російською мовою з «Рекомендовані схеми для організації нагрівання повітря в Lossnay LGH RVX (T)».

Розміщено нову книгу російською мовою з проектування мультізональних HVRF-систем «CITY MULTI HYBRID R2».

Опубліковано каталог українською мовою "Теплові насоси Mitsubishi Electric 2020.

Брошура російською мовою з проектування, встановлення та налаштування контролерів фреонових секцій припливних установок PAC-AH125 / 140/250 / 500M-J.

Пропонуємо вашій увазі новий каталог систем кондиціонування повітря, вентиляції та опалення Mitsubishi Electric.

Пропонуємо вашій увазі новий каталог систем кондиціонування повітря, вентиляції та опалення Mitsubishi Electric.

Опубліковано нову книга російською мовою - «Методичні вказівки з проектування мультізональних VRF-систем City Multi серії G7 (Next Stage)».

Опубліковано нову книгу російською мовою з проектування мультзональних VRF-систем «CITY MULTI: Технічні дані 2019» (серія G7 Next Stage, холодоагент R410A).

В каталозі відображені зміни модельного ряду кліматичного обладнання в 2019 році, а також додана інформація про нові можливості систем.

Опубліковано нову брошуру CITY MULTI HYBRID R2.

Опубліковано нову брошуру CITY MULTI HYBRID R2.

Нова серія зовнішніх блоків для мультізональних систем CITY MULTI PUMY-SP від ​​компанії Mitsubishi Electric Corporation представлена ​​моделями холодопродуктивністю 12,5, 14 і 15,5 кіловат з однофазним і трифазним електроживленням.

Діюча в країнах Європи Директива по енергоефективності будівель (Directive on the energy performance of buildings, EPBD) - основний законодавчий інструмент підвищення енергетичної ефективності будівельної індустрії Європейського союзу. Документ розроблений для виконання вимог Кіотського протоколу щодо зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу.

Сьома редакція книги російською мовою з проектування і сервісного обслуговування кондиціонерів побутової серії.