Україна

Конфіденційність

Конфіденційність

Положення про конфіденційність особистої інформації в мережі Інтернет

Положення про конфіденційність особистої інформації в мережі Інтернет

Mitsubishi Electric Corporation серйозно ставиться до проблеми конфіденційності особистої інформації в Інтернеті. Даний документ покликаний описати основні положення компанії Mitsubishi Electric Corporation, що стосуються питань конфіденційності особистої інформації, яку ми отримуємо в мережі Інтернет. Необхідність даного документа полягає в тому, щоб повідомити Вам, як відвідувачеві нашого веб-сайту, якого роду інформацію ми можемо отримати про Вас при відвідуванні Вами даного сайту, як ми можемо використовувати цю інформацію і про те, чи можемо ми її передавати третім особам. Необхідно відзначити, що даний документ применителей виключно до нашого сайту і не відноситься до сайтів інших підприємств і організацій.

Інформація, яка не є особистої

Ви можете відвідувати цей сайт, чи не повідомляючи нашої компанії ніякі особисті дані про себе. Однак наші служби можуть автоматично збирати інформацію, яка не є персональною, і виключно з метою забезпечення кращого обслуговування клієнтів. Дана інформація включає в себе: частоту відвідувань нашого сайту, середній час, проведений на сайті, і найбільш відвідувані його розділи. Ми не вивчаємо інформацію про конкретні відвідувачів сайту.

Особиста інформація

Особиста інформація розцінюється як інформація, яка може бути використана для ідентифікації конкретної людини, зокрема, вона може включати в себе його ім’я, прізвище, місце проживання, адресу електронної пошти або іншу контактну інформацію. При наданні вашої особистої інформації наша компанія використовує її для зв’язку з Вами або ж зберігає й обробляє ваші персональні дані для подальшого використання, мета якого – зрозуміти потреби клієнтів і поліпшити якість наших продуктів і послуг.

Періодично компанія Mitsubishi Electric Corporation проводить он-лайн опитування з метою виявити потреби своїх клієнтів. При проведенні подібних опитувань ми завжди повідомляємо, яким чином використовується інформація, отримана від Вас. Також на сайтах нашої компанії можуть проводитися розіграші різних призів, участь у яких передбачає повідомлення своїх персональних даних.

Mitsubishi Electric Corporation не розкриває персональну інформацію третім особам з намірами продати або орендувати її. Наша компанія може користуватися послугами субпідрядників при проведенні он-лайн опитувань, ігор та інших заходів. Третя сторона в особі найманих субпідрядників підписує Угоду про нерозголошення конфіденційної інформації. Ви маєте право не повідомляти особисту інформацію Mitsubishi Electric Corporation, але в цьому випадку для Вас може бути закритий доступ до певних пропозицій і послуг, які втягують Вас у взаємодію з нашою компанією.

Інформація, отримана від дітей

Діти без відома і згоди батьків або опікунів не мають права надавати свою особисту інформацію Mitsubishi Electric Corporation.

Повідомлення про можливі зміни

При змінах положень про конфіденційність Mitsubishi Electric Corporation зобов’язується повідомити про ці зміни в цілях вашої обізнаності щодо того, якого роду інформацію ми можемо отримати про Вас при відвідуванні Вами даного сайту, як ми можемо використовувати цю інформацію і чи можемо ми її расскривать.

Ваші запитання та коментарі

Якщо у Вас є які-небудь питання, пов’язані з положеннями про конфіденційність особистої інформації, або ж Ви не згодні з якими-небудь з пунктів даного документа, зв’яжіться, будь ласка, з нами по електронній пошті info-kiev@mer.mee.com.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0