Україна

Навчання

Навчання

Щорічно близько 5% обігу Mitsubishi Electric вкладає в науково-дослідні розробки в області кондиціонування з метою виробництва високотехнологічного обладнання. Інноваційні технології, унікальні розробки і надфункціональне обладнання дозволили японській корпорації Mitsubishi Electric стати безсумнівним лідером серед виробників систем кондиціонування у всьому світі. Розуміючи необхідність своєчасної подачі актуальної інформації про впроваджені технології і функціональні доробки обладнання, в компанії прагнуть підтримувати зв’язок з дилерами та регіональними представниками у всіх країнах.

Спеціальна програма компанії Mitsubishi Electric по роботі з представниками в регіонах передбачає навчання і проведення регулярних тематичних семінарів, інформаційну підтримку і надання необхідних навчальних матеріалів.

Теми навчальних курсів будуть цікаві фахівцям різного рівня. З урахуванням знань і наявного практичного досвіду, побажань учасників курсів теми тренінгів розробляються індивідуально для груп фахівців. До переліку навчальних семінарів включено тренінги окремо для монтажників, проектувальників і технічних спеціалістів, загальноінформаційні теми для менеджерів, інвесторів і забудовників.

Розклад занять розробляється з урахуванням побажань окремих груп учасників і зручний для відвідування. Гнучкий графік, актуальні теми тренінгів та високий професійний рівень викладачів – необхідні умови, що дозволяють гарантувати високу якість і зручність навчання.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0