Навчання

Навчальний центр Mitsubishi Electric

Навчальний центр Mitsubishi Electric в Києві

На базі київського представництва успішно діє Навчальний центр Mitsubishi Electric. Відкриття навчального центру і проведення регулярних семінарів за підтримки Mitsubishi Electric - частина спеціальної програми компанії по роботі з дилерами та підтримки представників в регіонах.

Актуальність інформації та якість навчання в пріоритеті

Навчання в центрі проводиться у формі стандартних або спеціалізованих семінарів для партнерів та дилерів. Навчальні курси розраховані на фахівців, які вже володіють деякими знаннями і мають досвід роботи з системами вентиляції, опалення та кондиціонування. У зв'язку з тим, що за останні кілька років компанія представляє на ринку новітнє обладнання з інноваційними технологіями і системи управління які не мають аналогів, семінари зацікавлять навіть фахівців високого рівня. Враховуючи вимоги, наявні знання і досвід учасників, теми і темпи навчання розробляються індивідуально на групу з 10-15 осіб. Крім того теми семінарів можуть бути загально ознайомчими або розроблені з урахуванням побажань слухачів і присвячені певному типу обладнання. Заняття проходять за гнучким графіком зручним для всіх учасників групи.

Максимально ефективне навчання і високий рівень знань досягається за рахунок комбінації роботи в групі і самонавчання за матеріалами, наданими в центрі. Необхідний комплект документації та програмного забезпечення надається всім учасникам. Семінари проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, розповідаючи про особливості та технічних нюансах найбільш складного класу обладнання та приділяючи особливу увагу питанням сервісного обслуговування та проектування.

Стендове обладнання Навчального центру

Програма семінарів передбачає навчання та підвищення кваліфікації з використанням тематичних матеріалів Центру та демонстрацією і тестуванням на власному обладнанні. У класах встановлено:

  • Мультізональна VRF-система Сіті Мульті
  • Система диспетчеризації на базі багатофункціонального контролера і спеціального програмного забезпечення
  • Спліт-система класу Де Люкс, інтегрована в систему диспетчеризації
  • Припливно-витяжна установка Lossnay з повною вентиляційною мережею
  • Система нагрівання та охолодження води на базі зовнішнього блоку ZUBADAN
  • Повна схема опалення та гарячого водопостачання

Участь у семінарах

Дізнатись про найближчі семінари або зробити попереднє бронювання Ви можете за телефоном +38 (044) 364-78-40, 364-78-41, 364-78-42.