Україна

Навчальний центр

Навчальний центр Mitsubishi Electric

Навчальний центр Mitsubishi Electric

Проведення регулярних семінарів за підтримки Mitsubishi Electric – частина спеціальної програми компанії по роботі з дилерами та підтримки представників в регіонах.

Актуальність інформації та якість навчання в пріоритеті

Навчальні курси розраховані на фахівців, які вже володіють деякими знаннями і мають досвід роботи з системами вентиляції, опалення та кондиціонування. У зв’язку з тим, що за останні кілька років компанія представляє на ринку новітнє обладнання з інноваційними технологіями і системи управління які не мають аналогів, семінари зацікавлять навіть фахівців високого рівня. Враховуючи вимоги, наявні знання і досвід учасників, теми і темпи навчання розробляються індивідуально на групу з 10-15 осіб. Крім того теми семінарів можуть бути загально ознайомчими або розроблені з урахуванням побажань слухачів і присвячені певному типу обладнання. Заняття проходять за гнучким графіком зручним для всіх учасників групи.

Максимально ефективне навчання і високий рівень знань досягається за рахунок комбінації роботи в групі і самонавчання за матеріалами, наданими в центрі. Необхідний комплект документації та програмного забезпечення надається всім учасникам.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0