Україна

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення Mitsubishi Electric

MELVEST (вер. 1.1.0)

MELVEST (Mitsubishi Electric Ventilator Selection Tool) – нова програма підбору та розрахунку параметрів повітря для припливно-витяжних установок Lossnay із пластинчастим рекуператором

Крім розділів розрахунку потужності переднагрівача (pre-heater) та догрівача повітря (after-heater), у програмі реалізовано модуль підбору припливно-витяжних установок (ПВУ), виходячи з необхідної витрати повітря, опору мережі повітроводів, типу рекуператора, а також конструктивного виконання обладнання (Стінний / канальний блок). Наведено список опцій для кожної моделі припливно-витяжної установки.

Мова інтерфейсу програми MELVEST – англійська.

Завантажити дистрибутив

Online-посібник з налаштування підключення Wi-Fi адаптера MAC-567IF-E до мережі Internet та сервісу віддаленого керування MELCloud

Online-посібник з налаштування підключення Wi-Fi адаптера MAC-567IF-E до мережі Internet та сервісу віддаленого керування MELCloud. Посібник було розроблено шведським представництвом Mitsubishi Electric для більш зручного, покрокового, процесу налаштування.

Для запуску посібника на українській мові, перейдіть за наступним посиланням: https://www.mitsubishi-aircon.com.ua/connection_guide/

Для запуску посібника на англійській мові, перейдіть за наступним посиланням: https://mitsubishivillavarme.se/e-learning/MELCloud/ConnectionGuide/ENG/story_html5.html

New Design Tool (вер. 4.51)

Програма призначена для автоматизованого проектування мультізональних VRF-систем Сіті Мульті серій G4, G5 і G6, а також напівпромислових і побутових систем кондиціонування повітря.

Програма проводить підбір діаметрів фреонопроводов, корекцію продуктивності, перевірку відповідності спеціальним обмеженням і вимогам. Результати розрахунку автоматично виводяться в Excel-файл специфікації проекту, а креслення – в AutoCAD. Програма русифікована. Ви можете завантажити керівництво користувача (3.52 МБ) російською мовою або видеоурок (35.3 МБ).

Завантажити дистрибутив:

Версія 4.51 (1,5 ГБ)

Отримати пароль

LOSSNAY Selection (ver. 4.01)

Програма Lossnay Selection вер. 4.01 призначена для підбору і розрахунку припливно-витяжних установок з заданого витрати повітря і аеродинамічного опору мережі повітропроводів. В результаті розрахунків користувачу надаються дані про ефективність теплообміну пластинчастого рекуператора, необхідні потужності попереднього (до рекуператора) і додаткового (після рекуператора) нагрівачів в каналі припливу. Особливості програми: відображення процесів, що відбуваються обробки вологого повітря на психометрической діаграмі і оцінка економічного ефекту застосування припливно-витяжних установок Lossnay.

Завантажити дистрибутив (вер. 4.01)

ME Engineer

Додаток ME Engineer розроблено спеціально для роботи на мобільних пристроях. Монтажні організації та сервісні інженери мають можливість легко отримати доступ з мобільних пристроїв до найактуальнішою і докладної інформації по системам кондиціонування, опалення і вентиляції Mitsubishi Electric.

Функціональні можливості: опис кодів помилок, опис індикації світлодіодного індикатора зовнішнього блоку City Multi, розрахунки кількості дозаправляються холодоагенту, розрахунки характеристик термисторов, опис dip-перемикачів, інформація про конвертері для управління через Інтернет (Wi-Fi інтерфейс), зчитування штрих-коду, а також прямі посилання на технічну документацію.

Періодичні оновлення програми ME Engineer додають нові функції і актуальну технічну документацію.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0