Україна

Новини і публікації

Спеціальні функції касетного кондиціонера PLA-ZRP Mitsubishi Electric

Внутрішні блоки касетного типу PLA-ZRP, що випускаються корпорацією Mitsubishi Electric, відрізняє висока енергоефективність, яку забезпечують економічний привід вентилятора – безколекторний електродвигун постійного струму, а також теплообмінник з труби з внутрішньою накаткою, що сприяє інтенсивному теплообміну при кипінні та конденсації. Блоки обладнані вбудованим дренажним насосом з напором 850 міліметрів водяного стовпа і мають можливість підключення настінного або бездротового пультів управління.

Гладка поверхня повітряних заслінок полегшує очищення від пилу, а вбудований електричний нагрівач запобігає конденсації вологи. Крім того, у всіх комерційних системах серії Mr. Slim виробництва компанії Mitsubishi Electric реалізована функція ротації і резервування для підтримки заданої температури в технологічних приміщеннях.

Нижче наведені особливості касетних блоків Mitsubishi Electric PLA-ZRP, які суттєво розширюють можливості системи кондиціонування, забезпечують зручність експлуатації і комфорт для користувачів.

Сканування температури підлоги і стін

Створити комфортні умови в робочій зоні приміщення неможливо, вимірюючи тільки температуру повітря на вході в касетний блок. Як відомо, комфорт, сприймається людиною, лише на 30% залежить від температури повітря, на 20% – від його рухливості, залишилися ж 50% визначає променистий теплообмін від підлоги, стін, стелі та предметів інтер’єру. Тому при розробці блоків PLA-ZRP фахівці передбачили можливість оснащення декоративної панелі інфрачервоним датчиком температури «I SEE» з кутом огляду 360°.

Цей датчик сканує температуру поверхні підлоги і стін і фіксує навіть незначну нерівномірність охолодження або нагрівання. Модифікація панелі з встановленим датчиком має найменування PLP-6BAE. Датчик «I SEE» можна придбати окремо і самостійно встановити замість однієї з кутових заглушок панелі.

У режимі нагріву датчик «I SEE» визначає недостатньо нагріту зону приміщення, після чого система управління внутрішнього блоку дає команду вентилятору збільшити подачу туди теплого повітря (мал. 2).

Мал. 1. Сканування температури підлоги і стін датчиком «I SEE»

 

У режимі охолодження в системі без інфрачервоного датчика відсутній контроль температури підлоги, тому повітря в нижній частині приміщення може бути переохолоджений. Датчик «I SEE» дозволяє врахувати температуру підлоги, забезпечивши рівномірний розподіл відчутною температури по висоті приміщення (мал. 3).

Крім того, в цьому режимі через певний час зменшується холодопродуктивність системи, що призводить до суттєвої економії електроенергії.

Мал. 2. Вплив датчика «I SEE» на нагрів приміщення

 

Декоративна панель з механізмом спуску і підйому фільтру

Важлива умова ефективної та економічної роботи кондиціонера – чистота повітряного фільтра. Для зручності його очищення в приміщеннях з високими стелями випускається декоративна панель PLP-6BAJ, оснащена механізмом спуску і підйому центральної секції, в якій розташований фільтр. Механізм має вісім проміжних положень, максимальна відстань від стелі становить 4 метри (мал. 4). Управління здійснюється бездротовим пультом, який поставляється з панеллю, або за допомогою проводового настінного пульта PAR-31MAA.

Мал. 3. Вплив датчика «I SEE» на охолодження приміщення


Мал. 4. Декоративна панель з механізмом спуску / підйому фільтра

 

Оптимальна подача повітря

Одна або дві сторони касетного блоку можуть бути закриті для створення трьох- або двухпоточного воздухораспределения. Напрямок подачі повітря для кожної сторони може бути налаштоване за допомогою пульта або зафіксовано в необхідному положенні.

Збільшена довжина щілини подачі повітря створює широкий повітряний потік. Це забезпечує рівномірний розподіл охолодженого або нагрітого повітря по приміщенню.

Для режиму нагріву передбачено динамічний розподіл теплого повітря. При активації даної функції напрямок подачі повітря автоматично змінюється від горизонтального до вертикального, забезпечуючи рівномірний нагрів всього об’єму приміщення.

Інтенсивність повітряного потоку може бути адаптована до висоти стелі. Передбачено і автоматичне зміна інтенсивності подачі повітря. У цьому режимі після першого включення кондиціонера встановлюється максимальна частота обертання вентилятора для швидкого охолодження або обігріву приміщення. Після досягнення заданої температури частота обертання автоматично перемикається на мінімальну для зменшення рухливості повітря в робочій зоні.

Всі перераховані можливості моделей серії PLA-ZRP гарантують рівномірний розподіл температури і рухливості повітря навіть в приміщеннях складної форми, забезпечують комфорт для користувача, а також роблять роботу кондиціонера практично непомітною.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0