Україна

Новини і публікації

Новий бактерицидний фільтр Mitsubishi Electric з іонами срібла

У 2016 році компанія Mitsubishi Electric починає комплектувати настінні внутрішні блоки кондиціонерів побутової серії моделей MSZ-FH, МСЗ-EF, МСЗ-SF25 ~ 50, МСЗ-HJ, а також підлогові блоки MFZ-KJ і касетні блоки MLZ-KA фільтром нового типу.

У новому фільтрі від компанії Mitsubishi Electric реалізовані відразу три принципу дії: електростатичний, ферментний та бактерицидний. Електростатична очищення відбувається шляхом електризації основи фільтра і притягуванні частинок пилу за рахунок кулонівської взаємодії.


Ферментний механізм руйнує алергени, що містяться в повітрі. Зазвичай алергенами є білкові молекули, що мають зв’язок між атомами сірки, яка підтримує тривимірну структуру білка. Це можуть бути останки мікроскопічних кліщів і продукти їх життєдіяльності. Ензим, нанесений на поверхню фільтра, специфічно зв’язується з білковою молекулою і каталізує хімічну реакцію руйнування зв’язку між атомами. Денатурований білок вже не здатний викликати алергічну реакцію. Ефективність ензімного механізму підтверджена університетом шиншил в Японії.

Бактерицидну обробку повітря новий фільтр виконує за рахунок найдрібніших частинок срібла. Іони срібла закріплюються на поверхні бактеріальної клітини і порушують деякі її функції, наприклад поділ. Проникнення іонів срібла через клітинну мембрану вбиває хвороботворний мікроорганізм. Ефективність бактерицидної обробки повітря за допомогою фільтруючої вставки Mitsubishi Electric протестував і підтвердив японський інститут Boken якості інститут оцінки.

Середній термін служби електростатичного антиалергенного бактерицидного фільтру з іонами срібла становить 1 рік.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0