Україна

Новини і публікації

Нова гібридна VRF-система Mitsubishi Electric

Компанія Mitsubishi Electric провела переробку концепції побудови своїх гібридних VRF-систем City Multi Hybrid R2. Розглянемо які зміни вніс японський виробник.

По-перше, компанія Mitsubishi Electric відмовилася від виробництва окремої серії зовнішніх блоків для гібридної системи. Знявши з виробництва серію PURY-WP YJM-A виробник пропонує використовувати в гібридних системах флагманську серію зовнішніх блоків Mitsubishi Electric PURY-P YLM-A1. Відповідно потужність гібридних систем виросла в режимі обігріву до 58 кВт, а в режимі охолодження до 56 кВт.


Мал. 1. Зовнішній блок Mitsubishi Electric PURY-P YLM-A1.

По-друге, у зв’язку зі збільшенням потужності і збільшенням кількості внутрішніх блоків, з’явилася потреба в нових HBC-контролерах. Тепер в модельному ряду їх чотири:

  • CMB-WP108V-GA1 – master-контролер з можливістю приєднання до 8 груп внутрішніх блоків;
  • CMB-WP108V-GB1 – slave-контролер з можливістю приєднання до 8 груп внутрішніх блоків;
  • CMB-WP116V-GA1 – master-контролер з можливістю приєднання до 16 груп внутрішніх блоків;
  • CMB-WP1016V-GB1 – slave-контролер з можливістю приєднання до 16 груп внутрішніх блоків.

Ведені HBC-контролери CMB-WP108V-GB1 і CMB-WP1016V-GB1 можуть бути використані тільки в поєднанні з головними HBC-контролерами CMB-WP108V-GA1 і CMB-WP1016V-GA1. До кожного з портів HBC-контролера можна підключити три внутрішні блоки з індексом потужності не більше 80. Сумарна кількість внутрішніх блоків, які підключені до гібридної VRF-системи Mitsubishi Electric PURY-P YLM-A1 може досягати 50.


Мал. 2. HBC-контролер Mitsubishi Electric CMB-WP1016V-GA1.

По-третє, компанія Mitsubishi Electric розширила модельний ряд внутрішніх блоків. На додаток до підлогових блокам FFY-WP VLRMM-E і двом типам канальних блоків PEFY-WP VMA-E і PEFY-WP VMS1-E у виробництво запущені касетні внутрішні блоки PLFY-WP VBM-E. Японський виробник пропонує три типорозміри канальних блоків потужністю від 3,6 до 5,6 кВт в режимі охолодження і від 4,0 до 6,3 кВт в режимі обігріву. До нових касетним фанкойламMitsubishi Electric PLFY-WP VBM-E пропонується широкий спектр опцій, зокрема, датчик I-see Sensor (ІК-датчик дистанційного вимірювання температури з кутом огляду 360 °).


Мал. 3. Внутрішній касетний блок Mitsubishi Electric PLFY-WP VBM-E.

Майже повністю оновлена ​​лінійка гібридних мультізональних систем істотно розширила сферу застосування. Тепер з її допомогою можна робити систему опалення та кондиціонування не тільки для малих і середніх комерційних об’єктів, але і для великих.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0