Україна

Новини і публікації

Mitsubishi Electric Del Clima: про подальший розвиток бізнесу чилерів

З нагоди покупки компанією Mitsubishi Electric компанії DeLclima, журнал JARN взяв інтерв’ю у Carlo Grossi, генерального директора DeLclima, щоб почути про його очікування майбутнього бізнесу з точки зору DeLclima.

JARN (J): Насамперед, я хотів би запитати вас, які ваші очікування по розширенню бізнесу в зв’язку зі злиттям з Mitsubishi Electric.

Carlo Grossi (G): Немає жодних сумнівів у тому, що додавши продукцію Climaveneta і RC до лінійки Mitsubishi Electric, ми будемо мати комплексні і дуже відповідні продукти для вирішення будь-якої задачі з управління внутрішнім кліматом по всьому світу, від побутових кондиціонерів до великих відцентрових чілерів. Місія групи DeLclima в межах бізнесу Mitsubishi Electric з кондиціонування повітря цілком зрозуміла: бути ключовим підрозділом по водяним системам охолодження та опалення, в тому числі і по охолодженню центрів обробки даних.

Поновлювані джерела енергії були для нас ключовим напрямом протягом декількох років; для Mitsubishi Electric вони є ключовим активом. Climaveneta і RC принесли глибокий професіоналізм в ці важливі сектора ринку по всій виробничо-збутової ланцюжку: стратегічний маркетинг, R & D, виробництво, консультаційні послуги, продаж та обслуговування. Ми очікуємо, що команди продажів Mitsubishi Electric і мережу продажів DeLclima будуть активно співпрацювати, щоб принести клієнтам краще рішення для кожного завдання. Є випадки, коли більше підходять VRF-системи, а є такі, де правильним рішенням є системи на водній основі. Дотепер ми бачили обмежене застосування нашої продукції, тепер ми маємо можливість пропонувати гібридні системи, і в цьому ми бачимо можливість для наших нових інноваційних рішень.

J: Не могли б ви повідомити нам ваш поточний план і організацію продажів, у тому числі для бізнес-рішень?

G: Що стосується лідерства в продуктових сегментах на ринку, будь ласка, не забудьте теплові насоси і блоки комбінованого опалення та охолодження. Climaveneta була піонером великих теплових насосів, – геотермальних, з повітряним охолодженням, і багатофункціональних пристроїв для одночасного нагріву і охолодження – в кінцевому підсумку в енергозбереженні.

З фахівця з чиллер і тепловим насосам ми виросли в постачальника цілих холодильних центрів. Ми можемо гарантувати кращу річну ефективність і низькі викиди CO2, поставляючи і керуючи змішаними холодильними центрами з чиллерамі, багатофункціональними агрегатами або тепловими насосами, і частотно-регульованими насосами, керованими комплексним шляхом нашою системою оптимізації і повністю сполученими з будь-якою системою управління будівлею (BMS). Ми прозоро забезпечуємо результати за допомогою модуля безперервних вимірювань і контролю.

Крім того, в Європі у Climaveneta вже є кілька пропозицій для будівель з найнижчим споживанням, де ми поєднуємо найефективніші водяні холодильні установки, які працюють у зв’язці з високоефективними припливними установками, і оснащені інверторними компресорами, пластинчастими і роторними теплообмінниками, а також інверторними вентиляторами . Такі інноваційні рішення / системи поєднують в собі найвищий рівень комфорту з найнижчим енергоспоживанням.

RC недавно запустила інноваційну систему охолодження X-Type для центрів обробки даних, яка об’єднує спеціальний чиллер з режимом вільного охолодження і тепловий насос. Це унікальне поєднання забезпечує максимальний коефіцієнт ефективності використання енергії для сучасних центрів обробки даних, які працюють при високій температурі в приміщенні. При цьому вони не споживають воду, яка вже так само, як і електроенергія, стає критичним ресурсом.

Mitsubishi Electric також має системи з сильними можливостями, можливості яких далеко виходять за межі комфортних VRF-систем. Об’єднання наших знань призведе до значного подальшого розвитку.

J: Які ваші плани по використанню технологій Mitsubishi Electric в ваших продуктах?

G: Ми в Climaveneta і RC Group засновуємо нашу продуктову стратегію на сильних відносинах з провідними постачальниками ключових компонентів для наших продуктів і систем. В останні роки ми розробили унікальні продукти, що поєднують технології, розроблені спільно з нашими постачальниками, щоб принести велику користь нашим клієнтам.

Наприклад, Climaveneta розробила спільно з виробником компресорів Bitzer, який випускав компресори спеціально для наших інноваційних великих чілерів і теплових насосів, як інверторного, так і неінверторних типів.

DeLclima вже мала можливість попрацювати в тісній співпраці з Mitsubishi Electric, прийнявши їх інноваційні компоненти для наших установок.

Обидві компанії, RC і Climaveneta, лідирують в галузі в застосуванні інверторних спіральних компресорів від Mitsubishi Electric для кондиціонерів з тепловим насосом. Climaveneta також вже оснащує свої малі комерційні теплові насоси повітря-вода інверторними компресорами від Mitsubishi Electric, які ідеально підходять для таких додатків.

Ми все частіше застосовуємо алюмінієві мікроканальную теплообмінники. Для подальшого розвитку ми готові проаналізувати і оцінити можливість використання революційної мікроканальной технології Mitsubishi Electric, що не доступна за межами групи.

Незважаючи на те, що зараз ще занадто рано ділитися докладними планами, це злиття дозволить розширити можливості співпраці в технологічній сфері, і ми раді доступу до ключових технологіям Mitsubishi Electric, і не тільки пов’язаних з інверторними технологіями і теплообміном, а й з електронікою.

J: Як, на вашу думку, норми по F-газам, важливість яких буде рости в найближчі роки, будуть впливати на європейський бізнес холодильних машин?

G: Як колишній президент Eurovent, я висунув відповідне законодавство і підштовхнув нашу галузь об’єднати зусилля для підвищення енергоефективності як першочергове завдання. Інновації, які ми тільки що обговорювали, допоможуть подальшому прискоренню переходу нашого обладнання до більш високої ефективності, щоб відповідати і перевершувати норми EC по енергоспоживаючих продуктам (Energy-related Product (ErP) regulation) і новим вимогам по сезонної ефективності, і до подальшого зниження обсягів газу як в наших чиллерах, так і в теплових насосах.

Можна очікувати подальше значне зростання систем чиллер-фанкойл через вимоги за обсягом заправки пристроїв F-газами, і не тільки в Європі. Mitsubishi Electric, світовий лідер в VRF з самими низькими обсягами газу для цієї технології, вважає за необхідне збільшити інвестиції в системи на водній основі.

Це говорить саме за себе, підкреслюючи ключову роль, яку гратимуть водяні системи охолодження.

J: Чи є потенціал на Європейському ринку у гібридних VRF-систем Mitsubishi Electric?

G: Ринкові канали Climaveneta і RC утворюються шляхом підтримки кінцевих користувачів, розробників, консультантів з енергетики та конструкторських бюро, а продажі головним чином через підрядників. У нас є чітка бізнес-модель продажів. Це забезпечує в багатьох регіонах, крім Європи та Китаю – в Індії, наприклад – нові канали для комерційних просування VRF-систем Mitsubishi Electric. З іншого боку, Mitsubishi Electric має сильні продажі через оптовиків і дилерів, і це новий канал для наших водяних систем, зокрема, для малих і середніх типорозмірів. Також Mitsubishi Electric вже міцно вкоренилася в регіонах, де ми ще не присутні.

Ми очікуємо створення конкретних і чітких лінійок обладнання, оснащених керуванням і компонентами Mitsubishi Electric, які повністю відповідають високому статусу Mitsubishi Electric і полегшать введення в експлуатацію та обслуговування.

J: Які ваші плани по розширенню HVAC бізнесу з метою завоювання статусу виробника кондиціонерів №1 в Європі, вже як Mitsubishi Electric – DeLclima?

G: Обсяги Mitsubishi Electric, у доповненні з обсягами Climaveneta і RC, вже не далекі від номера один. Взаємодія, інвестиції, і важка робота принесуть нам цей статус вже в недалекому майбутньому.

Ми в групі DeLclima раді багатьом додатковим можливостям зростання – в Європі, а також за межами – за умови становлення невід’ємною частиною Mitsubishi Electric. Ми вважаємо, що, принаймні, наші клієнти, будуть пожинати величезні вигоди від цього злиття.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0