Новини і публікації

На початку 2015 року компанія Mitsubishi Electric починає поставки зовнішніх блоків VRF-систем нового модельного ряду.

MELCloud допоможе Вам віддалено включити систему охолодження / нагрівання і створити комфортні умови до Вашого приїзду, поки Ви ще тільки в дорозі.

Стаття присвячена конструктивним особливостям нових зовнішніх блоків PUCY-P ** YKA виробництва MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION, що працюють тільки в режимі «охолодження».

У конгрес-готелі «Пуща» (м.Київ, Пуща Водиця, вул. Юнкерова, д. 20) відбудеться конференція HotEnergy 2014 на тему «Енергоефективність готельної інфраструктури та комерційної нерухомості».

20 Травень, 2014

Багато кондиціонерів вимірюють температуру повітря за допомогою термістора, розташованого на вході повітря у внутрішній блок. Ця точка вимірювання не є оптимальною, оскільки кондиціонер зазвичай розташований у верхній частині приміщення, і повітря там буде тепліше, ніж в робочій зоні. В результаті користувач змушений знаходити комфортне для себе значення температури повітря методом проб.

Згідно нормативній літературі, що містить санітарно-гігієнічні вимоги, пропоновані до житлових будівель, в них слід передбачати вентиляцію з природним спонуканням. Це і є ті самі всім добре відомі витяжні грати на кухні, в санвузлах і ванною. А компенсацію видаляється звичайно передбачають за рахунок надходження в приміщення квартири зовнішнього повітря через щілини у віконних отворах, через відкриті кватирки або фрамуги

При підборі кондиціонера будь-який користувач стикається з проблемою вибору підходящої саме йому моделі кондиціонера. Після визначення технічних параметрів системи, основним завданням є вибір моделі, дизайну, габаритів і т.п.

Від коректної роботи кліматичної техніки, що служить для охолодження технологічних приміщень, безпосередньо залежить хід процесу виробництва. Ось чому підбір кондиціонера, що щонайкраще відповідає поставленим умовам, є питанням першорядної важливості.

У статті зібрані основні конструкторські рішення, застосовувані інженерами компанії Mitsubishi Electric Corporation в VRF-системах City Multi. Ці рішення не описані в явному вигляді в каталозі продукції та керівництві з проектування систем. Проте саме вони є фундаментом, який забезпечує високі технічні показники, гнучкість у проектуванні й установці, а також багаторічну безвідмовну експлуатацію.

Мультизональні VRF-системи CITY MULTI Mitsubishi Electric успішно застосовуються для створення комфортного мікроклімату в будівлях самого різного призначення: від невеликих офісів до багатоповерхових бізнес-центрів і житлових будівель. Популярність цих рішень пояснюється не тільки їх надійністю, високою енергоефективністю і гнучким підходом при проектуванні, але й наявністю пристроїв для створення складних систем управління.