Навчання

НАВЧАННЯ

Щорічно близько 5% обігу Mitsubishi Electric вкладає в науково-дослідні розробки в області кондиціонування з метою виробництва високотехнологічного обладнання. Інноваційні технології, унікальні розробки і надфункціональне обладнання дозволили японській корпорації Mitsubishi Electric стати безсумнівним лідером серед виробників систем кондиціонування у всьому світі. Розуміючи необхідність своєчасної подачі актуальної інформації про впроваджені технології і функціональні доробки обладнання, в компанії прагнуть підтримувати зв'язок з дилерами та регіональними представниками у всіх країнах.

Спеціальна програма компанії Mitsubishi Electric по роботі з представниками в регіонах передбачає навчання і проведення регулярних тематичних семінарів, інформаційну підтримку і надання необхідних навчальних матеріалів.

Навчальний центр на базі київського представництва проводить навчальні семінари для груп з 10-15 чоловік. Навчальні курси у формі спеціалізованих тематичних або стандартних загальноознайомчих семінарів проводяться в обладнаних класах за адресою: Україна, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26-ж, (ст.м. Осокорки), офісний-центр «Південні врата», пов. 10, к. 41

Теми навчальних курсів будуть цікаві фахівцям різного рівня. З урахуванням знань і наявного практичного досвіду, побажань учасників курсів теми тренінгів розробляються індивідуально для груп фахівців. До переліку навчальних семінарів включено тренінги окремо для монтажників, проектувальників і технічних спеціалістів, загальноінформаційні теми для менеджерів, інвесторів і забудовників.

Розклад занять розробляється з урахуванням побажань окремих груп учасників і зручний для відвідування. Гнучкий графік, актуальні теми тренінгів та високий професійний рівень викладачів - необхідні умови, що дозволяють гарантувати високу якість і зручність навчання.

Подати заяву на участь можна заповнивши форму на сайті або безпосередньо звернувшись до представника за телефоном +38 (044) 364-78-40. Заява на участь гарантує бронювання вільного місця на найближчий обраний семінар у графіку занять. Щоб стати учасником необхідно підписати договір і оплатити навчання.